O nas

O nas

Jesteśmy generalnym wykonawcą prac fit out. Specjalizujemy się w budowie powierzchni biurowych, gastronomicznych (restauracji), klubów fitness oraz lokali handlowych.

Słowo o NAB Group

NAB Group to generalny wykonawca prac typu fit out oraz robót budowlanych.

Podstawą sukcesu każdego projektu jest zrozumienie wszystkich jego składowych. Jest to skomplikowane połączenie ludzkich emocji, ekonomii, zaufania oraz doświadczenia.

Od 10 lat jesteśmy obecni na placu budowy. Ucząc się na własnych błędach, przechodziliśmy kolejne etapy “Budowlanej Akademii”. Nasze doświadczenie wraz z obecną kadrą jest naszym największym kapitałem. Dzięki setkom zarwanych nocy, weekendów oraz świąt spędzonych na budowie poznaliśmy technologię związaną z pracami, zrozumieliśmy ludzi jak i otoczenie budowy, potrafimy przewidywać ryzyka i zarządzać nimi. Jako bezpośredni wykonawca optymalizujemy procesy budowlane zapewniając naszym klientom komfort w trakcie realizacji projektów fit out.

NAB Group to zespół specjalistów – praktyków. A do tego sympatycznych ludzi, dla których wzajemny szacunek jest podstawą relacji oraz biznesu.

Skontaktuj się z nami

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności