O firmie

O firmie

Jesteśmy generalnym wykonawcą prac fit out. Specjalizujemy się w budowie powierzchni biurowych, gastronomicznych (restauracji), klubów fitness oraz lokali handlowych.

O firme

New Age Building Group to
realizacja projektów budowlanych związanych z powierzchniami komercyjnymi.

Podstawą sukcesu każdego projektu jest zrozumienie wszystkich jego składowych. Jest to skomplikowane połączenie ludzkich emocji, ekonomii, zaufania oraz doświadczenia.

Przez 9 ostatnich lat zdobywaliśmy doświadczenie na placu budowy. Zaczęliśmy od wykonywania własnoręcznie najprostszych prac, popełniając przy tym całą masę błędów. Przechodziliśmy kolejne etapy “Budowlanej Akademii” aż doszliśmy do momentu, w którym znajdujemy się obecnie. Nasze doświadczenie wraz z obecną kadrą jest naszym największym kapitałem. Dzięki tysiącom godzin zarwanych nocy, weekendach oraz świętach spędzonych na budowie poznaliśmy technologię związaną z pracami, zrozumieliśmy ludzi jak i otoczenie budowy, potrafimy przewidywać ryzyka i zarządzać nimi.

New Age Building Group to zespół specjalistów – praktyków. A do tego sympatycznych ludzi, dla których wzajemny szacunek jest podstawą relacji oraz biznesu.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności