Remonty sklepów

Remonty sklepów

Jako NAB Group prężnie działamy w zakresie remontów sklepów na terenie całej Polski. Naszymi klientami są zarówno indywidualni właściciele pojedynczych lokali jak i duże, międzynarodowe sieci. Pomagamy na każdym etapie współpracy tak aby remont sklepu przebiegał według wcześniej ustalonego harmonogramu i oczekiwań inwestora.

Proces realizacji rozpoczynamy od wizji lokalnej celem oszacowania złożoności projektu, a także możliwości prac wykończeniowych oraz ograniczeń technicznych, o których niezwłocznie informujemy klienta.

Aranżacja i wykończenie sklepu

Zdajemy sobie sprawę, że sklepy to narzędzia sprzedażowe, które mają wpływać na wizerunek marki a także generować wyższe zyski. Mając to w pamięci staramy się wspólnie z projektantami w taki sposób dobierać i aranżować elementy wykończenia żeby przyciągać jak największą ilość potencjalnych nabywców.

Podchodząc do nowej realizacji remontu sklepu zaczynamy od przygotowania kosztorysu. Mając gotowy projekt wykonawczy sklepu jesteśmy w stanie oszacować wartość projektu, bez którego nie możemy ruszyć do kolejnego etapu jakim są zamówienia towarów oraz materiałów wykończeniowych. Po akceptacji właściciela sklepu wszystkich elementów znajdujących się w wycenie przystępujemy do prac realizacyjnych. W zależności od wielkości sklepu oraz zakresu remontu przygotowujemy harmonogram prac, który jest kluczowy aby dotrzymać terminów przedsięwzięcia.

Budowa sklepu – co musisz wiedzieć

Niezależnie od tego czy jest to lokal w stanie deweloperskim czy sklep już istniejący zawsze należy kłaść nacisk na efektywną współpracę z inwestorem. Proces komunikacji jest istotny dla przeprowadzenia całości inwestycji w sposób profesjonalny a jednocześnie sprawny i fachowy. Jako NAB Group staramy się zawsze informować naszych klientów o zagrożeniach, które dostrzegamy bądź sugerujemy techniczne rozwiązania, które sprawią, że remont sklepu zostanie zrealizowany według oczekiwań inwestora wraz z dochowaniem terminów jego otwarcia.

Podsumowując, remonty sklepów to ważna część biznesu inwestorów. Dlatego powinniśmy sugerować się schematem/planem realizacyjnym tak aby sprostać oczekiwaniom właścicieli zarówno pod względem finansowym, jakościowym oraz terminowym. Jednak nie możemy pomijać indywidualnych potrzeb oraz warunków poszczególnych sklepów. Każdy remont sklepu to inna inwestycja, inne problemy i złożoności.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jako doświadczony generalny wykonawca mamy w swoim portfolio realizacje zarówno dla klientów sieciowych jaki i indywidualnych. Zapraszamy do zakładki realizacje gdzie możecie Państwo zapoznać się z przeprowadzonymi inwestycjami.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności