Budowa restauracji

Budowa restauracji

Budowa  restauracji jest jednym z najtrudniejszych wyzwań przed jakimi może zostać postawiona firma budowlana. Niezbędne jest połączenie wielu składowych takich jak projektowanie, technologia gastronomiczna, wymagania sanepidowskie, roboty budowlane, instalacje wysoko i niskoprądowe, instalacje klimatyzacji, wentylacji, wodno-kanalizacyjne, jak również dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli czy urządzeń gastronomicznych. Do sprawnego wykonania zadania w postaci wybudowania restauracji czy lokalu gastronomicznego potrzebna jest wiedza, doświadczenie oraz sprawny zespół. Brak któregokolwiek ze składników spowoduje wydłużenie czasu realizacji, nieplanowany wzrost kosztów oraz brak jakości finalnie wykonanych prac.

Remont restauracji – Warszawa

Kompleksowy remont restauracji to skomplikowany proces, który należy powierzyć doświadczonym specjalistom. NAB Group to sprawdzony Wykonawca.

Remont Restauracji w Warszawie niesie ze sobą wyzwanie w postaci przemyślenia jakie elementy istniejącej infrastruktury można wykorzystać ponownie, tak by efektywnie wykonać proces. NAB Group specjalizuje się w pracach remontowych w budynkach o charakterze historycznym, przemysłowym, mieszkaniowo-usługowych oraz stricte gastronomicznych. Znamy trudności i problemy związane z aranżacją lokalu gastronomicznego w poszczególnym typie budynków, dzięki czemu prowadzimy budowy w sposób umożliwiający oddanie lokalu w oczekiwanym terminie. Doradzamy tak by unikać problemów związanych ze specyfiką danego budynku. Wiedza, doświadczenie i jakość to nasze nadrzędne wartości, którymi dzielimy się z klientami.

Budowa restauracji jak i jej aranżacja w odróżnieniu od budowy domu czy biura jest zdecydowanie trudniejsza ponieważ musimy w sposób płynny, krótkim terminie realizacji połączyć i skoordynować wielu kooperantów. Mamy tutaj do czynienia z rozbudowanymi systemami wentylacji, klimatyzacji, instalacji elektrycznej, technologii gastronomicznej czy zabudów meblowych. Każda z wymienionych branż oddziałują na inne i bez odpowiedniej koordynacji pojawia się dużo problemów, które z kolei generują dodatkowe koszty, pochłaniają Państwa czas oraz finalnie wydłużają czas realizacji. NAB Group działa w myśl zasady gry do wspólnej bramki: wskazujemy potencjalne problemy i eliminujemy je zawczasu.

Aranżacja restauracji – Warszawa 

Aranżacja restauracji – Warszawa. Stolica Polski to wymagający rynek dla każdego przedsiębiorcy, który planuje wybudowanie lokalu gastronomicznego. Duża ilość instalacji oraz technologii niezbędnych do skoordynowania sprawia, że warto jest postawić na sprawdzonego Generalnego Wykonawcę. Jako NAB Group wspieramy w wyborze najefektywniejszych rozwiązań, technologii oraz pomożemy znaleźć oszczędności zachowując wymaganą jakość. Aranżacja restauracji w Warszawie to trudny i skomplikowany proces, dlatego warto skorzystać ze sprawdzonego generalnego wykonawcy jakim jest NAB Group – zaoszczędzą Państwo pieniądze i czas, który można wykorzystać na rozwijanie biznesu.

Aranżacja restauracji poza wyżej opisaną specyfiką jest procesem, który zaczyna się od wyboru lokalu. Warunki lokalu definiują nam jego charakter, który uwzględniamy w procesie projektowania restauracji. Inne ryzyka niesie aranżacja restauracji w Warszawie a inne w nadmorskiej miejscowości. Już na etapie projektowania wskazujemy korzystne pod kątem czasu wykonania oraz kosztu rozwiązania technologiczne tak by efektywnie wydatkować każdą złotówkę. Aranżacja restauracji jest procesem, który trzeba dobrze zaplanować i przemyśleć. Błędy na etapie koncepcji/projektu są bardzo kosztowne i rzutują na termin wykonania prac. NAB Group pomoże uniknąć tych błędów.

Budowa restauracji – co jest naszym celem?

NAB Group sp. z o.o. to wykonawca, który jako cel stawia sobie dobro swoich klientów. Rozumiemy, że budowa restauracji oprócz walorów sentymentalnych i emocjonalnych jest Państwa biznesem i sposobem na zarabianie pieniędzy. Szanując to usprawniliśmy nasze działania by móc zaoferować najwyższą jakość wykonanych prac, dbrając przy tym o Państwa budżet. Niezależnie czy planujecie budować Państwo niewielką kawiarnię, bistro, cukiernię czy pełnoskalową restaurację przygotujemy realny plan wykonania prac adaptacyjnych, który w przypadku powierzenia nam wykonania budowy lokalu gastronomicznego zamienimy w proces prowadzący do perfekcji. Nazywamy to FIT OUT – umiejętność łączenia kilkuset składowych w jedną całość przy zachowaniu jakości, terminu oraz budżetu. Wybierając współpracę z nami otrzymują Państwo:

  1. Opiekuna projektu – od pierwszego kontaktu zostanie Państwu przydzielony koordynator, który przeprowadzi Pańśtwa przez wszystkie zawiłości procesu budowlanego
  2. Harmonogram prac – w zależności od tego czy powierzycie nam Państwo calość prac (projektowanie, dobór technologii, fit out) czy tylko prace adaptacyjne przygotujemy harmonogram realizacji projektu, który wskaże kluczowe dla Państwa terminy
  3. Optymalizacja budżetu – budując kawiarnię, czy restaurację nietrudno jest przeznaczyć większą kwotę, aniżeli jest to konieczne. Korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc i wskazać miejsca, w których możliwa jest zamiana materiałów bądź zmiana technologii, która nie wpływa na jakość a wydatnie obniża koszty budowy lokalu gastronomicznego

Jeżeli poszukują Państwo wykonawcy, który oprócz wykonania robót pomoże również w aspektach technicznych, prawnych, doradzi i wspomoże wiedzą oraz doświadczeniem NAB Group będzie idealnym wyborem dla Państwa. Budowanie restauracji, kawiarni. szerokopojętej gastronomii a może urządzanie biura – to wyzwania, z którymi lubimy się mierzyć i na ktrych się znamy.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności